gvynt: (Default)
2017-07-14 11:15 pm
Entry tags:

Фотохостинг photobucket хоче грошей

photobucket.com знайшов мій акаунт на Дрімі і вирішив, що я маю заплатити йому $400. Інакше мої пости із фото, що зберігаються на photobucket, виглядатимуть так: http://travel-ua.dreamwidth.org/6283.html

Є два аспекти цієї новини:

а) індексація блогів на Дрімі таки працює - всього лише через три роки після публікації вона стала доступною у пошуку

б) безкоштовно зберігати фото на photobucket для того, щоб публікувати їх на іншому сайті, не можна
gvynt: (Default)
2017-07-14 12:09 pm

Бориспіль

Моє найяскравіше враження від Борисполя - це тоненький бутерброд за купу грошей (щось около 10 баксів), у якому всередині був лід. Цей лід тріщав у мене на зубах, а не їсти його я не міг, бо був уже голодний. Було це десь у 2010 році в залі очікування аеропорту. І летів я тоді саме МАУ.
gvynt: (Default)
2017-06-18 09:50 pm
Entry tags:

Фрідріхштрассе

Їздив на вихідні до Берліну поїсти ковбасок. Доповідаю: на Фрідріхштрассе коло Чекпойнту Чарлі підвищена сейсмічна активністьЧитати далі... )
gvynt: (Default)
2017-06-12 11:23 am

Про шкарпеткиЗізнаюся, я маю ваду. Я не розкидую шкарпетки квартирою. Згідно з інтернетиками та ТБ, чоловіки мають це робити, а я ніяк не можу. Через це почав сумніватися - може, я якийсь несправжній чоловік?

Став придивлятися, і помітив, що ніхто з моїх знайомих чоловіків також не розкидує. А деякі жінки, навпаки, мають схильність залишати одяг на канапах, кріслах і тому подібних місцях.

А як у вас із цим? Які спостереження? Особливо цікавить думка жінок.
gvynt: (Default)
2017-06-11 07:00 pm
Entry tags:

Південний парк

у нас тут своя атмосфера

gvynt: (Default)
2017-06-11 12:30 pm

Було вашим - стало нашим

Нещодавно познайомилися у потязі із польською парою у віці. Жінка сказала, що знає український вірш, і продекламувала нам з дружиною "Жди меня, и я вернусь". Була здивована, коли з'ясувалося, що то російською.

Вангую: за пару років європейці, почувши російську мову, вважатимуть, що то українська. Як же тоді полихатимуть пукани на схід від Луганська, любо-дорого.


gvynt: (Default)
2017-06-10 10:15 pm

Безвізове

Українців в Європі можна умовно поділити на дві групи: перша - це люди, які виглядають і поводяться так само, як європейці, і друга - це червоношкірі коротко стрижені, але погано голені опудала у спортивних костюмах або шкіряних куртках. На жаль, європейці, які ніколи не були в Україні і мало що знають про нас (привіт, довбаний Стець!), непомітних перших не помічають, а ось по яскравим другим складають свою думку щодо всіх нас.

Більше того - я сам почав ідентифікувати наших рагулів з відстані у 20 метрів, та ще й зі спини. Це сумно.

Тому прошу вас, як рідних: будьте у Європі європейцями, і при цьому ненав'язливо давайте знати місцевим, що ви з України, щоб не думали, що українці - це тільки рагулі. Посміхайтеся незнайомим, вітайтеся із ними, не паліть, щоденно мийтеся і вдягайте чистий одяг, не стрижіться "під трієчку", не розмовляйте голосно і не матюкайтеся (бо ваші матюки всюди знають і ненавидять). Поводьтеся краще за місцевих, а не гірше. Нехай найтупіші європейці знають наших і більше ніколи не кажуть мені: "слухай, а ти не схожий на українця".

Зокрема, у Польщі є стандартом поведінки:
-бути привітним до незнайомих людей, готовим допомогти
-вітатися із незнайомими у ліфті, і прощатися, коли виходиш з нього із тими, хто їде далі
-поступатися місця старшим (не тільки жінкам)
-вітатися і прощатися із людьми, що сидять у невеликій черзі (наприклад, біля кабінету лікаря)
-вітатися із людиною, що сидить поруч із вами у потязі (також із усіма присутніми у плацкарті) чи туристичному автобусі
-дотримуватися сигналів світлофорів
-не пити пиво на вулиці
-вести small talk із касирами та продавцями, вітатися із ними, дякувати і прощатися
-не жартувати на тему вуличної їжі (жарти про те, що ніби цей кебаб бігав та мяукав тут недоречні, бо їжа досить якісна)
-не фотографувати у костьолах під час меси, особливо у малих містах (нічого не скажуть, але подивляться як на дикунів)
-звертатися до людей у третій особі: пан (замість "ви"), пані ("ви"), пановє ("ви", до групи чоловіків), паньство ("ви", група жінок та чоловіків), панє ("ви" до групи жінок)
-не кричати на своїх дітей і не бити їхБудь ласка, прочитайте і передайте всім своїм знайомим, старим і малим.
Дякую.
gvynt: (Default)
2017-06-09 04:59 pm

Народну мудрість вигадав

Чим спіліша полуниця, тим менше шансів донести її додому, не розчавившиТреба буде придумати якийсь переносний сенс до цього
gvynt: (Default)
2017-06-09 03:52 pm
Entry tags:

Make love not war

По різні боки річки Конго живуть два види людиноподібних приматів - шимпанзе звичайні і бонобо (карликові шимпанзе).Читати далі... )
gvynt: (Default)
2017-06-04 11:04 am
Entry tags:

Класний сайт

Цікавий приклад прийому "паралакс" і доброї графіки у веб-дизайні (рухомий приклад тут http://8a.pl/8academy/nie-smiec/). Напис біля ведмедя: "Не сміти, гостю"
На жаль, на Android ефект на цьому сайті не працює
gvynt: (Default)
2017-06-03 04:07 pm
Entry tags:

Що за фігня із картинками на Дрімі?

Цікаво, когось крім мене дратує система вставляння зображень до допису на Дрімі, особливо у порівнянні із ЖЖ? У візуальному редакторі Дріма насправді не можна вибрати картинку з раніше залитих до файлосховища, а можна тільки вставити посилання? Чи то я туплю.

UPD
Йдеться не про те, де зберігати фото. Йдеться про те, що на Дрімі є власне фотосховище ( https://www.dreamwidth.org/file/new ), але воно ніяк не прикручено до візуального текстового редактору. Тому під час написання допису не можна зручно вставити фото, як у ЖЖ. Якщо я не помиляюсь. Чи помиляюсь?

UPD 2
виявилося, що для фото на Дрімі доступно лише 500 Мб. Тому зберігати тут фото для фотозвітів не вийде. Наразі бачу такий вихід: писати допис на Медіумі (тільки треба перевірити, скільки там місця для фото), потім копіювати його до Дріма, потім вручну вставляти кат.
Read more... )
gvynt: (Default)
2017-06-02 03:20 pm

Цікава людина детектед

Поза межами Дріму є життя!
Випадково зустрів на Медіумі людину, яка пише цікаві речі. Рекомендую! І нехай формат лонг-ріду вас не лякає.

https://medium.com/@dariaprokopyk

Треба зробити якось так, щоби вона з'явилася на Дрімі.
gvynt: (Default)
2017-06-02 10:40 am

Ланцюжки

Масивні ланцюжки на шиях польських чоловіків - це одна з рис, які кинулися мені в очі після перетину литовсько-польського кордону. У Литві чоловіки не носять таких, принаймні у Вільнюсі.

Цікаво, в Україні вже минула ця мода?

gvynt: (Default)
2017-06-01 05:07 pm

Південне роздовбайство

Цивілізація прийшла зі спекотного Півдня на дику Північ, та й залишилася там. Їй у холодку краще.

Це добре видно на прикладі Італії, яка витягнулася з півдня на північ на тисячу кілометрів. Якщо ви пішохід і переходите дорогу на нерегульованому переході десь на Сицилії, вам доведеться довго чекати, поки хтось з водіїв уступить дорогу. А коли нарешті це станеться, будьте впевнені: за кермом не місцевий.Із просуванням на північ доля пішохода стає дедалі легшою. В околицях Риму шанси перейти дорогу цілим становлять 50/50, і дорівнюють майже 100% в районі Мілана, неподалік кордону зі Швейцарією. Лише тут ви нарешті зможе полегшено видихнути. А місцеві скажуть зі співчуттям: добре, що ми не маємо нічого спільного із цими південними дикунами.
gvynt: (Default)
2017-06-01 01:53 am

Гонитва (18+)- Зрозуміло, Петро Олексійовичу. Добраніч.

Юрій Ярославович покав слухалку, потягнувся так, що аж хруснуло у плечах, закрив кришку ноутбука і з ніжністю подивився на сплячих. Рома Донік, Вітя Трегубов, Віталік Портніков, інші хлопці і дівчата за роки спільної праці у Міністерстві стали йому майже рідними. Вони працювали як раби на галерах по 15 годин на добу, і сьогодні, 31 травня 2017 року, їхнім галерам нарешті вдалося перетнути інформаційний океан, діставшись суходолу. Зараз всі вони спали, як завжди, на своїх робочих місцях: хто обличчям на клавіатурі, хто відкинувшись на спинку крісла, хто згорнувшись калачиком навколо крісла. Кожен влаштовувався настільки зручно, наскільки це дозволяв ланцюжок.

Стець підійшов до сплячого Ігоря Бігдана і зазирнув через плече до його монітору. "#ПорошенкоУвольЁбаногоПидарасаСтеця" - прочитав він і задоволено посміхнувся.

Ідея була ризикованою, але вона спрацювала. Сьогодні ввечері Ірпіньська лабораторія нарешті синтезувала 1,5 грами чистого ненавідіума. За кілька годин речовину буде додано до питної води в найбільших містах країни, зранку на кожному паркані висітиме свіжонадрукований портрет Стеця, і нарешті почнеться Гонитва. Концентрована ненависть до Юрія Ярославовича, який завтра голяка тікатиме вулицями Києва від розлюченого натовпу, згуртує громадян настільки, що суспільство вийде на якісно новий рівень. Тоді ми вистоємо хоч проти росіян, хоч проти самих себе, хоч проти чорта лисого. Це мета, заради якої варто принести себе у жертву, і якби зараз Міністр знову мав вибір, то знову обрав би цей шлях без жодних вагань.

Витягнувши з кишені маленький ключик, Стець пройшов між рядами столів, відмикаючи замки і звільняючи блогерів від прикутих до ніг чавунних куль. "Біжи, тепер ти вільний" - шепотів він кожному. Блогери посміхалися крізь сон.
gvynt: (Default)
2017-05-31 03:46 pm

Прощання із дизелем

У рекламі по радіо Toyota порадила прощатися із дизелями, а заодно купувати її гібриди.

А що там, скоро дизелі відійдуть до історії? Дивлюся ціни на б.у., і бачу, що в Німеччині дизельні автівки із пробігом у 100 тис. км коштують дешевше, ніж аналогічні бензинові. При чому бензинових авто на вторинному ринку Німеччини втричі-вчетверо менше, хоча на первинному їх продається більше. Таке враження, що власники бережуть їх для дітей та онуків.

gvynt: (Default)
2017-05-31 02:06 pm

Пам'ятка молодому собаці

Це Макс. Макс любить слинити кінцівки незнайомцям. Не будь таким, як Макс.

gvynt: (Default)
2017-05-30 10:06 pm
Entry tags:

Польської музички вам у стрічку

Під час праці слухаю радіо, занурююсь у польський культурний бекграунд.
Маю кілька спостережень стосовно польської музики:

1) у Польщі є поп-музика цілком професійного рівня. Ось кілька прикладів (йдеться не про кліпи, а про музику):Читати далі... )