gvynt: (Default)
[personal profile] gvynt
Думали у неділю сходити нарешті до Музею енергетики та техніки, але виявилося, що у ньому вихідний. Тому викладу кілька фото просто так.

Міст короля Міндовга та музей на тому березі (той, що зі скульптурою на даху):Мрії розбиті о маленьку табличку на дверях. Але TripAdvisor рекомендує:Нічого не поробиш, зайдемо іншим разом. Поки що - вулиця Olimpiečių:


(Величезна іржава труба - то сучасне мистецтво, щоб його...)

У такий спосіб архітектори жартують:Люблю цей будинок:

Без стріт-арту - нікуди. Сухий липовий цвіт під ногами, похмуре небо та сумний жираф створюють ілюзію осені:Будівля спортивної споруди радянських часів (басейн?), біля неї гримить музика: відбуваються якісь баскетбольні змагання, рекламна акція Ред Булу. До речі, дах цієї споруди для своїх справ часто використовують місцеві самогубці - може, через загальну депресивність будівлі:Повертаємось на той берег річки Няріс. Прогулочний катер пришвартувався до пристані. Видно ліфт, яким можна піднятися на Замкову Гору або спуститися з неї, на додачу до пішохідного серпантину, а також старий тролейбус:

Один зі старовинних двориків на березі річки Няріс:Зверніть увагу на "щілину" з вікнами у кутку. У ці вікна ніколи не заглядає сонце:Ліхтарики. На задньому плані Замкова гора:
Як я вже писав, у 1990-1991 тут був свій Майдан, рештки барикад зібрано до спеціального музею. Місця іх розташування позначено спеціальними стовпчиками-пам'ятниками, як ось тут (це біля в'їзду на інший міст):Проти людей було кинуто радянську армію, але люди перемогли. Напис на пам'ятній дошці: "У цьому будинку колишньої лікарні Червоного Хреста лікарі і персонал вдень і вночі рятували життя жертв радянської агресії 13 січня 1991 року".Ретро-тролейбус. Як я розумію, використовується для розваг та екскурсій (зараз у ньому їдуть якісь веселі студенти):